Moje
E-booki

 • 58.00

  26 przepisów bez sztucznych dodatków, tylko mąki jednorodne. Znajdziesz w nim sprawdzone przepisy, które odmienią Twoją kuchnię. Jakie korzyści przyniosą Ci moje przepisy?

  • Zaoszczędzisz czas i pieniądze.
  • Rozwiniesz umiejętności kulinarne.
  Czytaj więcej
 • 87.00

  Masz dość bezglutenowych, beznabiałowych i bezjajecznych deserów, których nikt nie chce jeść? Masz dość marnowania pieniędzy i przeżywania nieustannych kulinarnych rozczarowań?  Przerwij pasmo porażek! Zainwestuj w swój rozwój i sprawdzone przepisy. Stań się domowym mistrzem cukiernictwa.

  Czytaj więcej
Sprawdź

Mojego bloga

Nazywam się Agnieszka Bednarska, dla większości Aga i od wielu lat pomagam osobom, które gotują bez glutenu, bez nabiału i bez cukru. Lata praktyki i doświadczenia pozwoliły mi stać się w tej, nie prostej, tematyce ekspertem.
Zapraszam Cię do mojego bloga, gdzie tysiące czytelników z różnych części świata codziennie korzysta z mojej wiedzy i przepisów.
Chodź, poprowadzę Cię przez poszczególne etapy sztuki kulinarnej, sprawię, że osiągniesz mistrzostwa w bezglutenowej kuchni. Ze mną osiągniesz poziom, który zaskoczy rodzinę, znajomych, a nawet Ciebie!

Zobacz receptury